Sihir Dünyası / Hogwarts ve Durmstrang Büyücü Okulları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası / Hogwarts ve Durmstrang Büyücü Okulları

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

× Sweliné Leòva Nydeln ×

+3
Adalina Penelope Death
Vanessa Melodié C.O'Brien
Sweliné Leòva Nydeln
7 posters
YazarMesaj
Sweliné Leòva Nydeln
Muggle
Sweliné Leòva Nydeln

× Sweliné Leòva Nydeln × Empty
MesajKonu: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 4:26 pm

× Sweliné Leòva Nydeln × 3071 × Sweliné Leòva Nydeln × 3091 × Sweliné Leòva Nydeln × 3086 × Sweliné Leòva Nydeln × 3096 × Sweliné Leòva Nydeln × 3078

× Sweliné Leòva Nydeln ×
    Swé ~ sLn
    22 yaşında

Hogwarts ~ Ravenclaw Mezunu
    Şifacı
    25 Mart
    Fransa ~ Anguouléme

× Sweliné Leòva Nydeln × 5397
    LE PLAISIR ~ ZEVKTEN DÖRT KÖŞE

× Sweliné Leòva Nydeln × 5511 × Sweliné Leòva Nydeln × 5523 × Sweliné Leòva Nydeln × 5543

* Kozmoz kelimesi
* Affedilmeyen Lanetler
* Makyaj Malzemeleri
* Lir ve Keman
* Opera
* Sandıklar
* Mimik ve jestlerini iyi kullanabilen insanlar
* Desenli Pelerinler
* Transilvanya
* Siyah Ojeler
* Pirinç Rakısı
* Vazgeçilmezi ~eyeliner
* Yüksek ökçeli ayakkabılar & terlikler
* Bulutlu & Rüzgârlı Hava
* Fransızca Şiirler
* Gümüş Takılar
* Melekler ~ Meleklerle ilgili her şey
* Çılgın Ev Partileri
* Votka & Vişne suyu ikilisi
* Uzakdoğu Seyahatleri
* Mısırlı Kâhin’in hediyesi “Seraphim”
* Soğuk suyla duş almak
* Korku Hikâyeleri
* Jogging
* Sıcak iksir Kokusu

LE MARTYRE ~ İŞKENCENİN TAM ADI

× Sweliné Leòva Nydeln × 5584 × Sweliné Leòva Nydeln × 5590 × Sweliné Leòva Nydeln × 5634

* İnsan kullanmak
* Terk edilmek
* Bayatlamış & Boş espriler
* Dini istismar eden din adamları
* Folk müzik
* Manikürsüz tırnaklar
* Bilgisizliğini konuşarak örtebileceğini düşünen tipler
* Parmak izi tanımlaması yapan muggle aletleri
* Adalet tanımlaması
* Küfürler
* Gelenekler
* Emperyalizm
* Aşk Filmleri
* Bozuk Fransız Aksanı Kullananlar
* Spor giyinmek
* Muggle Taşıtları
* Ciddiyetsiz insanlar
* Sevdiğini söyleyen erkekler
* Sürekli şikâyet eden hasta yakınları
* Düzensizlik
* Koyu Katolikler
* Yara izleri
* Kahvaltı
* Sadakatsizlik
* Ağlamak

LE ANGE ~ MELEK YÜZÜ

× Sweliné Leòva Nydeln × 5701 × Sweliné Leòva Nydeln × 5703 × Sweliné Leòva Nydeln × 5707

* Hızlı Öğrenebilmek
* Yeniliklere açık olmak
* Geniş bir çevreye sahip olmak
* Karşındakini “dinleyebilmek”
* Sır saklayabilmek
* Mantık & Duygu ilişkisini kurabilmek
* Modayı yakından takip etmek
* Bakımlı Olmak

LE DEMON ~ ŞEYTAN YÜZÜ

× Sweliné Leòva Nydeln × 5729 × Sweliné Leòva Nydeln × 5735 × Sweliné Leòva Nydeln × 5746

* Çabuk sinirlenmek
* Kararsızlık
* Yoğun zarar verme isteği
* Olur olmaz şeylere ağlamak
* Kibirli olmak
* Affetmemek
* Terk edilme korkusu
* İnsanlara kolay kolay güvenememek

PHYSİQUE ~ FİZİKSEL PORTRE

× Sweliné Leòva Nydeln × 5407 × Sweliné Leòva Nydeln × 5418 × Sweliné Leòva Nydeln × 5425

* Su berraklığında parıldayan mavi gözler
* Uzun ve sık kirpikler;kumral, ince kaşlar
* Minik, üçgen bir yüz; gençliğin verdiği pembelikle belirginleşmiş elmacıklar
* Beyaz, çiğ bir ten; yüzde çok hafif çiller; minik ama dolgun dudaklar
* Kumral, bakımlı, uzun, dalgalı saçlar
* Bakımlı tırnaklar; spor sayesinde kazanılan ince bir beden; uzun bacaklar

LE PASSE ~ GEÇMİŞE YOLCULUK

× Sweliné Leòva Nydeln × 5760 × Sweliné Leòva Nydeln × 5766 × Sweliné Leòva Nydeln × 5778

“Doğduğumda adım Sweliné Yehova Nydeln’miş. Annem Yahudi tanrısının ismini vermiş bana. Ancak 2 yaşıma kadar gözlerim açılmamış. Bunun ismimle ilgili olduğunu Mısırlı bir Kâhin anlamış. İkinci ismim üzerinde biraz oynanmış. ‘Leòva’ olmuş en sonunda. Angouléme’deki evimizi hatırlıyorum. Büyük bir malikâneydi, ev cinleriyle dolu bir saraydı orası. Babam tek boynuzlu at kanı elde etmek için uğraşıp dururdu senelerce. Ne var ki laneti üzerimizden bir türlü kalkmazdı. 17 yaşıma kadar onlara yaklaşabiliyordum. Ömrümde gördüğüm en güzel yaratıklardı tek boynuzlu atlar. Babamın onlara kıymak istemesini hiç anlamazdım. Böyle masum hayvanları öldürmek bize hiçbir yara getirmemişti. Annemin bir giysi dükkânı vardı. Paris modasını Londra’ya taşıyan, önemli bir modacıydı annem. Her zaman onun izinden gitmemi istedi. Ancak ben 3. Sınıftan beri Şifacılığı arzuluyordum. Şifacılık, bilgelik ve sabır isterdi. Bende ikisi de mevcuttu. Hogwarts’ta okumamın sebebi de Beauxbatons’da karanlık sanatlarla ilgili bir şey anlatılmamasıydı. Babam Hogwarts’ta okumamın dana iyi olacağını düşündü. Ravenclaw binasına seçilirkenki heyecanımı hatırlıyorum da… Çocukluk bambaşka bir şeydi. Zamanla büyüdük hepimiz, 17’yken Matthew ile tanıştım. Slytherin binasında okuyan son derece popüler bir çocuktu. Beni fark etmesi biraz zaman almıştı. Birkaç gün bakışmalardan sonra Ravenclaw masasına oturup gözlerime eyeliner’ın çok yakıştığını söyledi. Mavi gözlerimde kaybolduğunu, beni neden bu kadar geç fark ettiğini anlamadığını da ekledi konuşmasına. Flört böyle başladı. Okulun en gizli, en ücra köşelerine götürürdü beni. İtiraz etmezdim. Çünkü bana dokunması gerektiğini hissederdim. Bu bir gereksinim haline gelmişti. Onsuz yapamadığımı o zaman fark etmiştim. Bir şeye bağımlılık duymanın verdiği acıyı o zaman yaşamıştım. Okuldaki popülerliğinden rahatsız olsam da seviyordum onu. Okuldan mezun olduktan sonra da görüşmeye devam ettik. O büyülü dövmeler yapan genç bir delikanlıydı. Kızlar yine hastaydı ona. Bu da beni bitiriyordu. Kavgalar ve sevişmeler… İkisi de eskisinden fazlaydı. Neyse ki Karanlık taraf, bizi birleştiren bir unsurdu. Bana hep Leòva derdi. ‘Bu isimde beni çeken bir şey var.’ Derdi. Bir gece yine ‘Leòva’dan konuşuyorduk. Birbirimize sarılmıştık, üzerimize bir şeyler giymeyi hiç düşünmedik. Birden çarşafı üzerinden çekip yataktan kalktı. Dövme yapmasına yarayan bir silindirin içine asasını yerleştirirken sordum: Matthew? O çapkın gülümsemesini sundu bana yine… ‘ 3 yıldır çıkıyoruz ve sana bir dövme bile yapmadım. Hazır çıplakken bir tane yapmam gerektiğini düşündüm.’ Şaşırmıştım, dövmelerden hoşlanmazdım ama konu Matthew olunca itiraz etmedim. Çarşafı üzerimden kaldırdı. Önce beni sakinleştirmek için birkaç kez öptü. Ardından en mahrem yerimde buluştu elleri. Canım yanacaktı, biliyordum. Acısına dayanmaya çalıştım. Matthew’n ne yazdığını ne görmek, ne hissetmek mümkündü. Acı dinmişti. Derin birkaç nefes aldıktan sonra Matthew’n kasığıma bıraktığı ‘Goddess’ yazısına bakakaldım. Dudakları bir kez daha dudaklarımla buluştu. O gece bitmek bilmemişti. Bu sırada St. Mungo’da kendime ait bir odam olmuştu. 2 yıldır Bayan Muled’in yanında çalışmaktan sıkılmıştım. Artık tam anlamıyla bir şifacıydım. Annem ve babamın kazançları gün geçtikçe artıyordu. Sakin bir mahallede, kendime ait bir evim olmuştu. Matthew buraya çok sık uğrardı. Her gelişinde ateş viskisi getirirdi, bilirdi ki ben İngilizler gibi bira içmezdim. İşten de çok yorgun gelirdim, pek vakit ayıramazdım ona. Ne olduysa ondan olmuştu ya… Bir cumartesi günü dükkânına gittiğimde fark etmiştim onu ne kadar yalnız bıraktığımı. Esmer bir kızla dudaklarını paylaşırken seyretmiştim onu. Herhalde en büyük acıyı o an yaşamıştım. Neyse ki asam kolaydaydı. ‘Crucio’ ve kızın attığı ardı ardına çaresiz çığlıklar… Delirene kadar zorlamıştım. Sakindim ama içimdeki ses yapmamı istiyordu. Sonunda titremeye başlamıştı. Matthew’e yaklaşmıştım, oldukça yakındım. Dudaklarından şehvetle öptüm son kez. Bu ona vereceğim son şeydi. Ardından elimi kaldırdım. Yüzündeki pembe-kırmızı leke ile onu baş başa bıraktım. Söz yok, açıklama yok. Bu şekilde de anlaşılabilirdi. Birkaç ay sonra Matthew’n bir seherbaz tarafından öldürüldüğünü duymuştum. Natalie sordu ‘Acı çekmiyor musun?’ ‘Artık değil Natalie.’ Yalandı. Koca bir yalan. Her gece onun için ağlıyorum. Hala ağlıyorum. Zayıflık olabilir, bilmiyorum. Kendimi hala ona ait hissediyorum. Kız arkadaşıysa St. Mungo’ya kaldırılmıştı. İlk işim kasığına bakmak olmuştu. Dövme falan yoktu. Koca bir kafa karışıklığından sonra eskiye dönmeye çalışıyordum. Yazın birkaç haftalığına Fransa’ya gittim. Rahatlattı beni memleket havası. Döndüğümde daha iyiydi her şey. 22 yaşında olmanın verdiği heyecanla işime devam edeceğim.”
Sweliné Leòva Nydeln
Muggle
Sweliné Leòva Nydeln

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimePtsi Eyl. 29, 2008 4:27 pm

LE CONTACT ~ iLİŞKİLER

× Sweliné Leòva Nydeln × 3263 × Sweliné Leòva Nydeln × 3267 × Sweliné Leòva Nydeln × 3270 × Sweliné Leòva Nydeln × 3275

POZİTİF DÜŞÜNCELER

× Sweliné Leòva Nydeln × 3110
♠ En Değerlisi ♠
♠ Dert Ortağı ♠
♠ Sohbeti Hoş Olanlar ♠
♠ Mekân Arkadaşı ♠
♠ Sık Görüşülenler ♠
♠ Parti Arkadaşları ♠
♠ Evime Uğrayanlar ♠

SIRADAN İNSANLAR

× Sweliné Leòva Nydeln × 3123
♠ Selam Verdiklerim ♠
♠ Gözümün Isırdıkları ♠
♠ Sadece Tanıdıklarım ♠
♠ İş Arkadaşları ♠
♠ Göz göze Geldiklerim ♠
♠ Bir Kere Gördüklerim ♠
♠ Tanışmak İstediklerim ♠

ÖĞRENCİ TAKIMI

× Sweliné Leòva Nydeln × 3132
♠ Geleceği Parlak Olanlar ♠
♠ Kardeş Bildiklerim ♠
♠ Sadece “Öğrenciler” ♠
♠ İş İcabı Görüştüklerim ♠
♠ Ailesini Tanıdıklarım ♠
♠ Akraba Olanlar ♠
♠ İşe Yaramazlar ♠

NEGATİF DÜŞÜNCELER

× Sweliné Leòva Nydeln × 3149
♠ Şüphelendiklerim ♠
♠ Şimdilik Etkisizler ♠
♠ Zarar Vermeye Kalkanlar ♠
♠ Uzak Durması Gerekenler ♠
♠ Tam Dayaklılar ♠
♠ Lanetlenecekler ♠
♠ Canına Susamış Olanlar ♠

AŞK HİKAYESİ

× Sweliné Leòva Nydeln × 3163
♠ Eskiler ah Eskiler ♠
♠ Beğendiğim Hemcinslerim ♠
♠ Hoş Bulduklarım ♠
♠ Sevdiğim♠
♠ Âşık Olduğum ♠
♠ Evimi Paylaşmak İstediğim♠
♠ Yeri Doldurulamayacaklar ♠

×××

KULLANILABİLİR ICONLAR

× Sweliné Leòva Nydeln × 3211 × Sweliné Leòva Nydeln × 3225 × Sweliné Leòva Nydeln × 3254 × Sweliné Leòva Nydeln × 3244 × Sweliné Leòva Nydeln × 3250
× Sweliné Leòva Nydeln × 3390 × Sweliné Leòva Nydeln × 3400 × Sweliné Leòva Nydeln × 3406 × Sweliné Leòva Nydeln × 3411
× Sweliné Leòva Nydeln × 3313 × Sweliné Leòva Nydeln × 3321 × Sweliné Leòva Nydeln × 3328
× Sweliné Leòva Nydeln × 3304 × Sweliné Leòva Nydeln × 3344
× Sweliné Leòva Nydeln × 3356

×××

Yer Almak İsteyenler;

İstediği Yer:
Kurgu:
Icon:

Belirtebilirler.
Hogwarts Müdüresi & Gry. Soruml.
Hogwarts Müdüresi & Gry. Soruml.

Lakap : Vann,Cass

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 3:49 pm

Herhangi bir yer sana kalmış,
Daha tanışmadık tanışında sen belirtirsin kurguyu,

× Sweliné Leòva Nydeln × Icon74xd7× Sweliné Leòva Nydeln × Icon53× Sweliné Leòva Nydeln × Th_Icons29
Adalina Penelope Death
Durmstrang Müdüresi/Slitsnake Sorumlusu/Biçim D. Prof.
Durmstrang Müdüresi/Slitsnake Sorumlusu/Biçim D. Prof.
Adalina Penelope Death

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 4:17 pm

İstediği Yer: -En Değerlisi- xP

Kurgu:

Ayrılmaz ikiLidirLer, bunun sebepLerinin en başında gelen çılgın ev partiLeridir. Zaten ikiside bir ev partisinde tanışmışlardır, ve byLelikLe geneLde partiLere beraber giderLer... İkiside birbirini çok severLer...

Icon:

× Sweliné Leòva Nydeln × Icon8× Sweliné Leòva Nydeln × Icon3× Sweliné Leòva Nydeln × Icon4× Sweliné Leòva Nydeln × ICONATOR_ea813b8979a5919b5b56c3003256e06d× Sweliné Leòva Nydeln × Icon10ce0
https://sihirdunyasi-rpg.yetkin-forum.com
Stella Laina C. Death
2. Sınıf Slithersnake Öğrencisi/ Sınıf Başkanı
2. Sınıf Slithersnake Öğrencisi/ Sınıf Başkanı
Stella Laina C. Death

Lakap : Carm *-* SteL *-* Lai...

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 4:54 pm

İstediği Yer:Kardeş Bildiklerim ♠
Kurgu:

Aslında yakın bir akrabalık söz konusu olsa da bunu bir dükkanda tanışarak pekiştirememişlerdir fakat zamanla anlamışlardı aile bağı olduklarını, Carm gibi delidolu olan kız, Carm'ı ona biraz daha yakınlaştırmıştır... Yaş farkı epey olsa bile onlar aldırmasızca istediklerini yaparlar, buna en basit örnek olarakta birlikte alışveriş yapmalarıdır...

Icon

× Sweliné Leòva Nydeln × HANNAICON1× Sweliné Leòva Nydeln × 12-37× Sweliné Leòva Nydeln × ICONATOR_bc829dcf4e4d34a626bc7a114f6942e3× Sweliné Leòva Nydeln × 9c21cadd× Sweliné Leòva Nydeln × 8-49× Sweliné Leòva Nydeln × 001-1

Rpo:

--eer istiossan uzaktan akrabam ol çnkü kurgum öle xP
Amy Erica O'Brien
Howarts Müdüre Yardımcısı & Uçuş Profesörü
Howarts Müdüre Yardımcısı & Uçuş Profesörü
Amy Erica O'Brien

Lakap : Emma

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 12:22 pm

İstediği Yer: Sen bilirsin tanışmadık daha Wink
Kurgu:Sana kalmış Smile
Icon:× Sweliné Leòva Nydeln × Avatar4× Sweliné Leòva Nydeln × Avatar3 sen seç.. Very Happy

Roberto Cruse O'Brien

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 5:53 pm

İstediği Yer: POZİTİF DÜŞÜNCE VE YA AŞK HİKAYESİ OLABİLİR [[TANIŞMADIK AMA...((AYRICA ÖĞRENCİ DEĞİLİM ADALİNA DÜZELTİCEK ONU VE PROFESÖR OLABİLİRİM.))
Kurgu: SANA KALMIŞŞ.
Icon: × Sweliné Leòva Nydeln × Brad11 × Sweliné Leòva Nydeln × Brad22 × Sweliné Leòva Nydeln × Brad21× Sweliné Leòva Nydeln × Brad16
Anastasia Kady Death
Sihir Basını Yetkilisi & Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihir Basını Yetkilisi & Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Anastasia Kady Death

Lakap : Bella

MesajKonu: Geri: × Sweliné Leòva Nydeln ×   × Sweliné Leòva Nydeln × Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:42 pm

× Sweliné Leòva Nydeln × 193_sebnemt BeNi de bir yere iliştiriver...

× Sweliné Leòva Nydeln ×
1 sayfadaki 1 sayfası