Sihir Dünyası / Hogwarts ve Durmstrang Büyücü Okulları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyası / Hogwarts ve Durmstrang Büyücü Okulları

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

--HOLLOW CADDESİ--

3 posters
YazarMesaj
Romana Voegele O'Brien
1. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi/Sınıf Başkanı
Romana Voegele O'Brien

Lakap : Anna

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 9:09 pm

Caddede iğne atsan yere düşmezdi. Her yer büyücülerle doluydu. Güneş bu kadar etkiliyken binaları geçemediğine çok kızıyor gibi... Bu kızgınlıkla havayı daha da fazla ısıtıyordu.

Kalabalık Anna'nn hoşuna gidiyordu. Adeta bir kedi gibi sıyrılıyordu aralardan... Yürüdükçe içindeki karanlık sıkıntı ağarıyordu. Bu da onu rahatlatıyordu. Bir süre ilerledikten sonra sıkılmaya başladı acaba nereye gitseydi? Ya da birine mi uğrasaydı?

Düşünmeye koyuldu anna hem düşünüyor hem de kedicilik oynuyordu caddede resmen...

'' Acaba ne yapsam???''

Stella Laina C. Death
2. Sınıf Slithersnake Öğrencisi/ Sınıf Başkanı
2. Sınıf Slithersnake Öğrencisi/ Sınıf Başkanı
Stella Laina C. Death

Lakap : Carm *-* SteL *-* Lai...

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 2:02 pm

[ Ben dalarıM işte böle Rpne... xP Adalina 'dan iznimi aldımmm benim girmem için... ]

Hava karantısını gökyüzüne bırakıyordu, o bunaltıcı sıcak ise sonunda havayı terk ediyordu. Bu olaya memnunmuşcasına gülümseyerek gözlerini havaya dikmiş, yeni yeni çıkmaya başlayan küçük yıldızlara bakıyordu, bir yandan da yavaş yavaş yürüyordu. Nereye gittiğini bilmiyordu ama o karanlık lady'nin kızıydı hiç bir şey yapamazlardı... Ama merakına yenik düşüp kafasını olduğu yerde gezdirdi, burasını tanıyordu, çoğu kez annesiyle gelirdi. Burası Hollow'du. Derin bir nefesi ciğerlerini doldururken arkadan gelen sesle irkildi ve başını oraya doğru çevirdi...

'' Acaba ne yapsam???''

bu ses tanıdık gibi geliyordu, ama kızın görünümünden Romana olduğunu anladı kıkırdayarak arkasına sokuldu ve birden

'' Benimle dolaşmaya ne dersin? ''

dedi ve muzipçe sırıtarak kıza baktı, iyi hoş görünümü vardı fakat bir şeyler eksikti, yüzünü buruşturmaya çalışarak

'' İyi hoş olmuşsundaa... Birşeyler eksik ... ''

dedi ve kızın bileğinden çekiştirerek

'' Gel benimle ! ''

dedi ve tanıdığı t-shirtler, bileklikler, rozetler sakan biryer biliyordu. Oraya götürecekti...
Romana Voegele O'Brien
Romana Voegele O'Brien

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:14 pm

'' Benimle dolaşmaya ne dersin? ''

dedi ve muzipçe sırıtarak kıza baktı, iyi hoş görünümü vardı fakat bir şeyler eksikti, yüzünü buruşturmaya çalışarak

'' İyi hoş olmuşsundaa... Birşeyler eksik ... ''

dedi ve kızın bileğinden çekiştirerek

'' Gel benimle ! ''

dedi ve tanıdığı t-shirtler, bileklikler, rozetler sakan biryer biliyordu. Oraya götürecekti...

Carm tuttuğu gibi Romana yı o dükkana götürdü ve içeriye daldılar. O anda bir çarpışma oldu ve yaşlı bir büyücü yere yuvarlandı.

Romana elinden tutup kaldırdığı büyücüden özür diledi ve Carm'a döndü:

'' Fena çarptık! '' dedi.

O anda sevdiği profesörü gören Romana o yöne doğru koşturmaya başladı...

''Profesör! Profesör!''
Izabella Rain Newell
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Izabella Rain Newell

Lakap : Izabell

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:25 pm

"Merhaba Romana"dedi profosör. Carm'da yüzünde bir gülümsemeyle onlara doğru geliyordu.Izabell;

"Nasılsınız ne yapıyorsunuz burada?" dedi.
Romana Voegele O'Brien
Romana Voegele O'Brien

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:29 pm

"Nasılsınız ne yapıyorsunuz burada?" dedi.

Romana arkasına dönüp gülümseyerek gelen Carm'a baktı ve :

''İyiyiz. Biraz dolaşmaya çıkmıştım ve Carm'ı gördüm. O da beni buraya getirdi. Sanırım bir şeyler alacağız...''

''Siz nasılsızız?'' ''Alışverişe geldiniz galiba.'' Dedi cevap bekleyerek Romana.
Izabella Rain Newell
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Izabella Rain Newell

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:34 pm

''Siz nasılsızız?'' alışverişe geldiniz galiba.'' dedi Romana. Izaebell;

"Evet almam gereken bir kaç şey vardı.Onları almak için gelmiştim."dedi gülümseyerek.
Romana Voegele O'Brien
Romana Voegele O'Brien

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 3:40 pm

"Evet almam gereken bir kaç şey vardı.Onları almak için gelmiştim."dedi gülümseyerek.

Romana'nın sorması gereken şeyler vardı ama biraz utanıyordu profesörden...

Acaba sorabilir miyim? diye düşünürken kendini tutamadı ve sordu:

''Acaba okullar açılınca biz sınıf başkanları olarak nasıl yardım edebiliriz sizlere?''

'' Yani şimdiden yapabileceğimiz bir şeyler var mı acaba?''
Izabella Rain Newell
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Izabella Rain Newell

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 4:28 pm

' Yani şimdiden yapabileceğimiz bir şeyler var mı acaba?'' diye sordu Romana.Izaebella;

"Hayır şimdi yardıma ihtiyacım yok teşekkür ederim yinede.Ama okullar açılınca size ihtiyacım olabilir"dedii
Romana Voegele O'Brien
Romana Voegele O'Brien

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 4:33 pm

"Hayır şimdi yardıma ihtiyacım yok teşekkür ederim yinede.Ama okullar açılınca size ihtiyacım olabilir"dedi.

''Peki ozaman okullar açılınca size yardım ederiz. Emin olabilirsiniz. Okullar açılmadan heyecanlanıyorum okullar açılınca ne olacak hiç bilmem.'' dedi.

Romana Ve Profesörün yan tarafındaki bilekliği eline aldı ve incelemeye koyuldu...
Izabella Rain Newell
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
Izabella Rain Newell

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 4:36 pm

''Peki ozaman okullar açılınca size yardım ederiz. Emin olabilirsiniz. Okullar açılmadan heyecanlanıyorum okullar açılınca ne olacak hiç bilmem.'' dedi Romano.Izabell yüzünde sıcak bir gülümsemeyle;

"Çok teşekkür ederim ama artık gitmem gerekiyor." dedi
Romana Voegele O'Brien
Romana Voegele O'Brien

--HOLLOW CADDESİ-- Empty
MesajKonu: Geri: --HOLLOW CADDESİ--   --HOLLOW CADDESİ-- Icon_minitimeC.tesi Ekim 04, 2008 4:43 pm

''Çok teşekkür ederim ama artık gitmem gerekiyor." dedi

''Tamam biz de sizi oyaladık görüşürüz. Sihirli Günler...''

dedi ve saate gitti bir an gözü:

''Ah!! Unutmuşum. Amy Erica Newell ile evcil hayvan almaya gidecektik.''
''Daha sonra devam etsekk.'' dedi ve koşturarak malikanenin yolunu tuttu.

rp out: Ben ÇıKaRıM rpden böyle Razz Pardon Carm ama Rp yapasım geldi baska bi yerde.. sihirli günler.

--HOLLOW CADDESİ--
1 sayfadaki 1 sayfası